Úvod » Modely botů Crocs » Tenisky a slip-on

Dámské, pánské a dětské tenisky a slip-on Crocs

Tenisky Crocs zajišťují bezkonkurenční pohodlí díky patentovanému materiálu Croslite v podrážce a stélce - nově také můžete zvolit ještě měkčí variantu stélky z nejnovějšího materiálu řady LiteRide. Ať už máte radši tenisky s tkaničkami či tzv. slip-on tenisky bez tkaniček, u nás najdete obojí. Při chůzi cítíte pružnost a měkkost materiálu, chránícího proti nežádoucím otřesům páteře. Croslite materiál je většinou zkombinován s jiným materiálem na svrchní části boty a vytváří spolu dokonalou koncepci tenisek pro každodenní nošení. Klasické ortopedické tvarování podporuje klenbu nohy, vaše noha si zaslouženě uleví od těžkých bot. Akupresurní vzorek zajišťuje správné prokrvení chodidel.

Dámské tenisky a slip-ony dle aktuálních módních trendů můžete směle nosit i k šatům a sukním, neměly by tedy chybět v žádném dámském ani dívčím šatníku. Pánské tenisky jsou pro mnohé každodenní oblíbenou obuví, pohodlí je tedy nezbytností. Zkuste Crocs tenisky a poznejte rozdíl. Crocs tenisky se stanou nejlepším přítelem vašich chodidel.

Dámské tenisky a slip-on Crocs

Dámské tenisky Crocs

Crocs LiteRide Pacer Women

Stylové dámské tenisky v decentní barevné kombinaci s měkoučkou stélkou LiteRide pro ještě více pohodlí a ventilačními otvory pro omezení pocení chodidel.

Dámské tenisky Crocs LiteRide Pacer Women

Zobrazit v eshopu

Crocs LiteRide Mesh Slip-On

Dámské slip-ony s odolným textilním svrškem, ve třech střídmých barevných kombinacích s unikátní stélkou LiteRide pro nejvyšší možnou míru komfortu Vašich chodidel.

Dámské slip-ony Crocs LiteRide Mesh Slip-On

Zobrazit v eshopu

Pánské tenisky a slip-on Crocs

Pánské tenisky Crocs

Crocs LiteRide Mesh Lace

Extrémně pohodlné pánské tenisky ve sportovním stylu s odolným textilním svrškem s měkkou podšívkou a unikátní stélkou LiteRide pro nejvyšší míru komfortu.

Pánské tenisky Crocs LiteRide Mesh Lace

Zobrazit v eshopu

Crocs LiteRide Pacer Men

Vzdušné tenisky pro muže ve stylových barvách pro muže, s měkoučkou stélkou LiteRide pro ještě více pohodlí a ventilačními otvory pro omezení pocení chodidel.

Pánské tenisky Crocs LiteRide Pacer Men

Zobrazit v eshopu