Úvod » Modely botů Crocs » Holínky

Dámské, pánské a dětské holínky Crocs

Komfortní holínky Crocs jsou lehoučké, ortopedicky tvarované a zaručeně nepromokavé! Díky antibakteriálním vlastnostem patentovaného materiálu Croslite, ze kterého jsou Crocs holínky vyrobeny, se nemusíte bát tvorby plísní, které mohou hrozit u bot jiných značek. Gumáky jsou vhodnou obuví do špatného, zataženého, či deštivého počasí.
Dámské holínky Crocs tuto nutnost povyšují na módní záležitost. Nejen dámské modely ale vynikají slušivým tvarem a pestrým výběrem barev. Nechybí jim ani praktické vychytávky: například dámské holínky řady Jaunt Crocs lze velice snadno nazout a vyzout díky možnosti uchopení ve speciálních bočních otvorech bot. Podobná vychytávka nechybí ani u dětských holínek.
Pánské holínky také staví především na praktičnosti a klasickému, osvědčenému tvaru.

Dámské a pánské holínky Crocs

Dámské a pánské holínky Crocs

Crocs Freesail Chelsea Boot Women

Lehoučké holínky pro ženy v nízkém provedení s gumou pro snadné nazutí i vyzutí, vhodné do deštivého počasí na jaře, v létě i na podzim.

Dámské holínky (gumáky) Crocs Freesail Chelsea Boot Women

Zobrazit v eshopu

Crocs Freesail Chelsea Boot Women Dots

Lehoučké holínky v nízkém provedení v limitované edici s grafickým potiskem a gumou pro snadné nazutí i vyzutí, vhodné nejen do deštivého počasí.

Dámské holínky (gumáky) Crocs Freesail Chelsea Boot Women Dots

Zobrazit v eshopu

Crocs Women’s Jaunt Shorty Boot

Dámské holínky v komfortním a velmi lehkém ztvárnění z materiálu Croslite s akupresurními body na stélce pro vysokou míru pohodlí i při dlouhém nošení.

Dámské holínky (gumáky) Crocs Women’s Jaunt Shorty Boot

Zobrazit v eshopu

Crocs Freesail Rain Boot

Vysoké dámské holínky Crocs s elegantní vizáží doplněnou o stylovou puntíkovanou tkaničku na svršku, s dvojí mírou pohodlí pro chodidla Dual Crocs Comfort.

Dámské holínky (gumáky) Crocs Freesail Rain Boot

Zobrazit v eshopu

Crocs Freesail Shorty Rain Boots

Nízké holínky s jemnými liniemi pro ženy, doplněny o stylovou puntíkovanou tkaničku na svršku a dvojí míru pohodlí pro Vaše chodidla Dual Crocs Comfort.

Dámské holínky (gumáky) Crocs Freesail Shorty Rain Boots

Zobrazit v eshopu

Crocs AllCast Rain Boot

Pevné i odolné, lehké i pohodlné, takové jsou holínky pro může Crocs AllCast z komfortního materiálu Croslite a protiskluzovou podrážkou pro všestranné využití.

Pánské holínky (gumáky) Crocs AllCast Rain Boot Men

Zobrazit v eshopu

Dětské holínky (gumáky) Crocs

Dětské holínky Crocs

Crocs Handle It Rain Boot Kids

Pohodlné, lehoučké a hlavně hravé, to jsou dětské holínky Crocs Handle It s "oušky" pro snadné nasezení i vyzutí, které zvládne Vaše dítě samo.

Dětské holínky (gumáky) Crocs Handle It Rain Boot Kids

Zobrazit v eshopu