Úvod » Modely botů Crocs » Žabky

Dámské, pánské a dětské žabky Crocs

Žabky Crocs neodírají kůži mezi prsty, jsou příjemně pružné, tvarovatelné, přirozeně antibakteriální a velmi lehounké. Konečně žabky, ve kterých můžete pohodlně strávit celý den, aniž byste se museli přezouvat. Materiál je oproti napodobeninám zdravotně nezávadný i při přímém styku s kůží a vyznačuje se vysokou stálostí barev. Nemusíte se bát, že byste museli příští sezónu kupovat nové, Crocsy obecně mají dlouhou životnost, při zachování původního vzhledu.

Crocs žabky budou Vaším ideálním společníkem nejen k bazénu a na pláž, ale třeba i do města. Chůze v nich je natolik příjemná, že je nebudete chtít zout. Vybírat můžete z mnoha variant a barev. Opět v nabídce jsou Crocs Crocband Flip - tolik oblíbený bestseller s ikonickou sportovní linkou po obvodu žabky. Aktuálně můžete vybírat dle typu stélky daného modelu žabek. Kromě klasického Iconic komfortu můžete vyhledat i žabky s označením Dual Crocs komfort se znásobenou úrovní pohodlí díky stélce ze dvou vrstev různé hustoty - budete si připadat jako na gelovém polštáři. Podobně, možná ještě kousek lépe funguje nejnovější materiál stélky žabek v řadě LiteRide.

Kromě dámských žabek jsou v nabídce také pánské žábky Crocs a dětské žabky Crocs.

Dámské žabky Crocs

Dámské žabky Crocs

Crocs Sanrah MetalBlock Flat Flip

Jedinečné dámské žabky s vysokou mírou komfortu kombinující decentní vzhled a luxusní zdobení s metalickým leskem na svršku.

Dámské žabky Crocs Sanrah MetalBlock Flat Flip

Zobrazit v eshopu

Crocs Serena Embellish Flip Women

Lehoučké žabky s elegantním zdobením, maximálním pohodlím materiálu Croslite s akupresurními body a jemným páskem, který Vás nebude odírat.

Dámské žabky Crocs Serena Embellish Flip

Zobrazit v eshopu

Crocs Swiftwater Webbing Flip

Elegantní dámské žabky s příjemnými textilními pásky, které netlačí, a lehkostí, kterou v parných letních dnech ocení každá žena.

Dámské žabky Crocs Swiftwater Webbing Flip

Zobrazit v eshopu

Crocs LiteRide Mesh Flip Women

Poznejte maximální komfort nové stélky LiteRide, která je ještě lehčí, měkčí a pohodlnější než předchozí materiály z dílen značky Crocs.

Dámské žabky Crocs LiteRide Mesh Flip

Zobrazit v eshopu

Crocs Capri Strappy Flip

Extra pohodlné žabky s výraznými koženkovými pásky s měkčím materiálem ve stélce pro měkkost a tvrdším materiálem v podrážce pro oporu chodidla.

Dámské žabky Crocs Capri Strappy Flip

Zobrazit v eshopu

Crocs Kadee II Seasonal Flip

Elegantní dámské žabky v limitovaném grafickém zpracování s tropickým potiskem a pohodlím materiálu Croslite s akupresurním vzorkem, na které jste u Crocs zvyklí.

Dámské žabky Crocs Kadee II Seasonal Flip

Zobrazit v eshopu

Crocs Reviva Flip Women

Masázní dámské žabky s jemným textilním svrškem, který neodírá a unikátní stélkou Reviva s pěnovými bublinami pro pohodlí chodidel při každém kroku.

Dámské žabky Crocs Reviva Flip Women

Zobrazit v eshopu

Crocs Sloane Metal Block Flip

Prožívejte každodenní eleganci s kolekcí Sloane na vysokém klínku (3,2 cm) v luxusním provedení se zdobením na svršku v kovovém lesku a vysokou mírou komfortu.

Dámské žabky Crocs Sloane Metal Block Flip

Zobrazit v eshopu

Crocs Sloane Metallic Texture

Prožívejte každodenní eleganci s kolekcí Sloane na vysokém klínku (3,2 cm) v limitované edici s texturovaným zdobením v kovovém lesku a vysokou mírou komfortu.

Dámské žabky Crocs Sloane Metallic Texture Flip

Zobrazit v eshopu

Crocs Swiftwater Flip Women

Atleticky inspirované žabky vytvořeny přesně na míru všem aktivním ženám, žabky jsou doplněny o jemný pásek, který neodírá a pohodlnou stélku s masážními body na povrchu.

Dámské žabky Crocs Swiftwater Flip Women

Zobrazit v eshopu

Crocs Crocband Platform Flip

Oddejte se nejmodernějšímu módnímu trendu s těmito žabkami na vysoké platformě (3,3 cm) se sportovní linkou po obvodu celé boty a pohodlím materiálu Croslite.

Dámské žabky Crocs Crocband Platform Flip

Zobrazit v eshopu

Dámské a pánské (unisex) žabky Crocs

Unisex žabky Crocs

Crocs Crocband Graphic Flip

Nejpopulárnější žabky Crocs v unikátním grafickém zpracování s potiskem armádního maskování a přirozeným komfortem materiálu Croslite s masážními body.

Dámské a pánské žabky Crocs Crocband Seasonal Graphic Flip

Zobrazit v eshopu

Crocs LiteRide Flip

Dámské a pánské žabky ve stylových barvách s novou unikátní stélkou LiteRide, která je ještě lehčí, měkčí a pohodlnější než předchozí materiály z dílen značky Crocs.

Dámské a pánské žabky Crocs LiteRide Flip

Zobrazit v eshopu

Crocs Reviva Flip

Dámské a pánské žabky s unikátní stélkou Reviva s masážními pěnovými bublinami a měkkým svrškem, který neodírá pro pohodlí chodidel při každém kroku.

Dámské a pánské žabky Crocs Reviva Flip

Zobrazit v eshopu

Crocs Crocband Flip

Nejoblíbenější model žabek Crocs ve sportovně laděném designu s linkou po obvodu boty v několika svěžích barvách pro muže i ženu a podohlím materiálu Croslite.

Dámské a pánské žabky Crocs Crocband Flip

Zobrazit v eshopu

Crocs Classic Flip

Lehké a velmi pohodlné žabky v originálních barvách pro muže i ženy s pohodlím materiálu Croslite s akupresurními body, na který jste zvyklí.

Dámské a pánské žabky Crocs Classic Flip

Zobrazit v eshopu