Úvod » Modely botů Crocs » Sandály

Dámské, pánské a dětské sandály Crocs

Letní sandály jsou neotřesitelně nejoblíbenější letní obuví vůbec. Vyžadována je hlavně vzdušnost, která je v horkých letních dnech nutností. Kvalitní sandály Crocs Vám navíc přinesou pocit dokonalého pohodlí, tlumení otřesů, žádné otlaky z pásků a zdravotní nezávadnost materiálu, díky které můžete sandály nosit i na holé noze. Při celodenním nošení můžete vzít sandály Crocs i na pláž – voda jim nevadí. Obojživelnost ocení nejvíce děti. Užijte si léto v pohodlí, ať už budete mít na nohou dámské sandály nebo pánské sandály Crocs vypůjčené od partnera :) V dámské kolekci najdete jak sportovní sandály, tak sandály na platformě či klínku. Pánská kolekce zahrnuje více sportovní typy sandálů, včetně variací na trekové verze sandálů.

Dámské sandály Crocs

Dámské sandály Crocs

Crocs Sanrah MetalBlock Sandal

Hledáte dámské sandály, které by byli decentní, a zároveň vypadaly luxusně? Pak jste zde správně, sandály Sanrah kombinují decentní vzhled s luxusním kovovým leskem.

Dámské sandály Crocs Sanrah MetalBlock Sandal

Zobrazit v eshopu

Crocs Serena Embellish Sandal

Vzdušné sandály v limitované edici s luxusním emblémem v kovovém lesku na svršku a vysokou mírou pohodlí perfektně doplní Váš šatník v parných letních měsících.

Dámské sandály Crocs Serena Embellish Sandal

Zobrazit v eshopu

Crocs Leigh II Cross-Strap Ankle Wedge

Vyvýšte svůj styl s těmito boty (sandály) na klínku Crocs Leigh II, a to bez kompromisu v pohodlí díky patentovanému materiál Croslite hned ve dvou hustotách.

Dámské sandály (boty na klínku) Crocs Leigh II Cross-Strap Ankle Wedge

Zobrazit v eshopu

Crocs Isabella Strappy Sandal

Extrémně lehoučké dámské sandály s měkoučkými gelovými pásky, které nedřou ani netlačí a pohodlnou stélkou s akupresurními body pro maximální komfort.

Dámské sandály Crocs Isabella Strappy Sandal

Zobrazit v eshopu

Crocs Serena Slide

Stylové sandály stvořeny tak, aby perfektně doplnily dámská chodidla, nijak netlačily a dodaly dostatek komfortu i při celodenním nošení.

Dámské sandály Crocs Serena Slide

Zobrazit v eshopu

Crocs Serena Sandal

Otevřené sandály v jemných liniích přesně pro ženy, decentních barvách a s vysokou mírou pohodlí perfektně doplní Váš šatník i chodidla.

Dámské sandály Crocs Serena Sandal

Zobrazit v eshopu

Crocs LiteRide Sandal

Poznejte novou dimenzi komfortu s těmito sandály s unikátní stélkou LiteRide, který je ještě lehčí, měkčí a také pohodlnější než materiál Croslite.

Dámské sandály Crocs LiteRide Sandal

Zobrazit v eshopu

Crocs Swiftwater Sandal

Vyberte si jednu z několika stylových barevných kombinací oblíbených sandálů Crocs Swiftwater v otevřeném designu pro ženy a pohodlím bez odírání.

Dámské sandály Crocs Swiftwater Sandal Women

Zobrazit v eshopu

Crocs Sanrah Strappy Wedge Women

Komfortní, lehké a decentně laděné pantofle pro ženy s mírným 4,5 cm vysokým podpadkem pro vyvýšení postavy i Vašeho stylu. 

Dámské sandály Crocs Sanrah Strappy Wedge

Zobrazit v eshopu

Crocs Isabella Huarache 2 Flat

Oblíbené dámské sandály s měkoučkými gelovými pásky, které nedřou a pohodlnou stélkou s akupresurními body pro maximální komfort.

Dámské sandály Crocs Isabella Huarache 2 Flat

Zobrazit v eshopu

Crocs Swiftwater Mesh Sandal Women

Univerzální a funkční sandály pro ženy, vhodné na procházku, do města nebo i k vodě, s vysokou mírou komfortu materiálu Croslite a textilního svršku.

Dámské sandály Crocs Swiftwater Mesh Sandal Women

Zobrazit v eshopu

Crocs Swiftwater Webbing Sandal Women

Sandály vytvořeny pro každou příležitost - rychlé schnutí, minimální hmotnost a maximální pohodlí z nich dělají nezaměnitelného parťáka letních dní!

Dámské sandály Crocs Swiftwater Webbing Sandal Women

Zobrazit v eshopu

Crocs Meleen Metallic Texture Cross-Band Sandal

Klasický styl sandálů s maximem pohodlí měkoučké stélky s akupresurními body, v luxusním provedení s metalickým leskem pro dozdobení Vašich chodidel.

Dámské sandály Crocs Meleen Metallic Texture Cross-Band Sandal

Zobrazit v eshopu

Crocs Swiftwater Seasonal Sandal Women

Sandály v limitované letní grafice pro parné dny na sluníčku - rychlé schnutí, minimální hmotnost a maximální pohodlí sandálů Vás jednoduše potěší.

Dámské sandály Crocs Swiftwater Seasonal Sandal Women

Zobrazit v eshopu

Crocs LiteRide Sandal Women Navy Colorblock

Poznejte novou dimenzi komfortu s těmito sandály v limitované edici s barevným páskem s unikátní stélkou LiteRide, který je ještě lehčí, měkčí a pohodlnější.

Dámské sandály Crocs LiteRide Sandal Women Navy Colorblock

Zobrazit v eshopu

Crocs Meleen CrossBand Sandal

Klasický styl sandálů s maximem pohodlí materialu Croslite s akupresůrním vzorkem v decentních barvách jemně doplňujících Vaše chodidla.

Dámské sandály Crocs Meleen CrossBand Sandal

Zobrazit v eshopu

Pánské sandály Crocs

Pánské sandály Crocs

Crocs Swiftwater Mesh Deck Sandal

Oblíbené sandály pro muže v osvěženém designu s měkkým a vzdušným textilním svrškem, se speciálním tvarem pro lepší odtok vody a vylepšenou podrážkou pro aktivnější jedince.

Pánské sandály Crocs Swiftwater Mesh Deck Sandal

Zobrazit v eshopu

Crocs Swiftwater River Sandals

Obojživelné sandály Crocs Swiftwater pro může v otevřeném designu se speciálním tvarem pro snazší odtok vody a měkoučkou stélkou s akupresurními body pro celodenní pohodlí.

Pánské sandály Crocs Swiftwater River Sandals

Zobrazit v eshopu

Oblíbené sandály Crocs Swiftwater Sandal

Oblíbené pánské sandály Crocs nebojící se vody ani souše, se vzdušným textilním svrškem, pohodlným materiálem Croslite v podrážce a speciálním návrhem pro vyšší míru bezpečnosti u vody.

Pánské sandály (boty na klínku) Crocs Swiftwater Sandal

Zobrazit v eshopu