Úvod » Modely botů Crocs » Pracovní boty

Dámské a pánské pracovní boty Crocs

V gastronomických oborech, ve zdravotnictví, ale i jinde, kde je pravděpodobné celodenní zatěžování nohou stáním či chozením, se stala pracovní obuv Crocs velmi žádanou. Tato zdravotní obuv Vám pomůže zvládnout i velmi dlouhou pracovní dobu - snižuje únavu nohou až o 62% oproti stání naboso, je extra pohodlná, s ortopedicky tvarovanou stélkou, s akupresurními body a zvýšenou patní oporou. Kvalita protiskluzové podrážky Crocs Lock™ převyšuje průmyslové standardy. Pracovní obuv splňuje normu EN ISO 20347.

Chcete vědět o řadě Work Crocs™ ještě více? Přečtěte si článek na téma Jaké pracovní boty do zaměstnání s velkou mírou chůze a stání?

Plánujete-li nákup většího množství párů obuvi pro zaměstnance Vaší firmy, kontaktujte obchodní oddělení: shop@nej-ceny.cz. Poskytujeme množstevní slevy - již od 5 párů.

Dámské a pánské pracovní boty, nazouváky a baleríny Crocs

Dámská a pánská pracovní obuv Crocs

Crocs Alice Work

Dámské baleríny pro maximální nasazení na pracovišti díky speciální protiskluzové podrážce Crocs Lock a maximálním pohodlím i při celodenním nošení.

Dámská pracovní obuv (baleríny) Crocs Alice Work

Zobrazit v eshopu

Crocs At Work Flat

Elegantní pracovní obuv pro ženy, to jsou Crocs At Work Flat vysokým komfortem materiálu Croslite a bezpečností díky protiskluzové podrážce Crocs Lock.

Dámská pracovní obuv (baleríny) Crocs At Work Flat

Zobrazit v eshopu

Crocs Kadee Work

Model Crocs Kadee Work vychází z populárních balerín Crocs Kadee a to svou lehkostí i elegantním provedením. Balerínky jsou vyrobeny z patentovaného materiálu Croslite, který zajišťuje pohodlí i při celodenním stání na nohou.

Dámská pracovní obuv (nazouváky) Crocs Kadee Work

Zobrazit v eshopu

Crocs Bistro Pro LiteRide™ Clog

Nejpohodlnější pracovní nazouváky Crocs v provedení pro muže i ženy s unikátní stélkou LiteRide pro maximální komfort a s protiskluzovou podrážkou Crocs Lock.

Dámská a pánská pracovní obuv (nazouváky) Crocs Bistro Pro LiteRide™ Clog

Zobrazit v eshopu

Crocs Specialist II Vent

Obuv pro muže i ženy vhodná na pracoviště z patentovaného materiálu Croslite dodá pevnou oporu i komfort Vašim chodidlům, akupresurní vzorek přináší pohodlí i při celodenním nošení.

Dámská a pánská pracovní obuv (pantofle) Crocs Specialist II Vent

Zobrazit v eshopu

Crocs Mercy Work

Pracovní obuv ve stylovém návrhu pro ženy vhodná do zdravotnických zařízení, gastro průmyslu apod. s protiskluzovou podrážkou Crocs Lock a vysokou mírou pohodlí.

Dámská pracovní obuv (pantofle) Crocs Mercy Work

Zobrazit v eshopu