Úvod » Modely botů Crocs » Baleríny

Dámské a dětské baleríny Crocs

Baleríny Crocs jsou proslulé jedinečnou pohodlností a získaly si tak srdce miliónů žen po celém světě. Do každé kolekce Crocs proto návrháři přidávají další dámské elegantní i sportovní baleríny a nezapomínají ani na dětské balerínky. Nejvíce žádané jsou černé baleríny, bílé baleríny, ale na výběr je vždy více variant barev. Patentovaný materiál Croslite, ze kterého jsou baleríny vyrobeny, zajišťuje příjemnou pružnost, tvarovatelnost dle Vašich nohou a přirozenou antiseptičnost. Představují tak dokonalou obuv, vhodnou na celodenní nošení. I v horkém letním počasí se díky větracím otvorům a patentovanému materiálu noha téměř nepotí.

Kdo jednou vyzkoušel výše uvedené výjimečné vlastnosti, jiné než Crocs balerínky už nosit nechce. Dámské baleríny Crocs nosí i mnohé celebrity a potvrzují tak jejich módní charakter i nesporné klady. 

Při zvažování objednání správné velikosti Vám pomůže článek Jak vybrat správnou velikost Crocs.

Dámské baleríny Crocs

Dámské baleríny Crocs

Crocs Alice Work

Jednoduché, přitom elegantní dámské baleríny s vysokou mírou pohodlí a speciální protiskluzovou podrážkou Crocs Lock™ pro ty nejnáročnéjší.

Dámské baleríny Crocs Alice Work

Zobrazit v eshopu

Crocs At Work Flat

Dámské baleríny kombinující elegantní styl a funkčnost, pro ty nejnáročnější uživatelky - vhodné pro všední nošení, ale i pracovní nasazení.

Dámské baleríny Crocs At Work Flat

Zobrazit v eshopu

Crocs Tulum Open Flat

Dámské letní boty s pevnou patou a páskovými detaily, které vypadají elegantně, ale zároveň jsou velmi praktické. Vyberte si z nabídky tří barevných kombinací, které Vám jistě padnou a vy v nich budete vypadat úchvatně!

Dámské baleríny Crocs Tulum Open Flat

Zobrazit v eshopu

Crocs Kadee Work

Balerínky jsou vyrobeny z patentovaného materiálu Croslite, který zajišťuje pohodlí i při celodenním stání na nohou! Navíc mají speciální protiskluzovou podrážku, takže se v práci budete cítit opravdu dobře.

Dámské baleríny Crocs Kadee Work

Zobrazit v eshopu